Loading Događaji

« Svi Događaji

HPLC i UPLC: Rješavanje i sprječavanje problema

11. studenoga
€420

Na edukaciji se usredotočujemo na uvođenje dobre prakse u rad s ciljem smanjenja mogućih kromatografskih problema i osiguravanja vjerodostojnosti analitičkih rezultata. Upoznajemo učinkovite i ekonomične načine rješavanja najčešćih problema na HPLC i UPLC sustavima te se okušamo u rješavanju praktičnih primjera.

Sadržaj:

  • Razumijevanje rada HPLC i UPLC sustava te principa razdvajanja
  • Diskusija o pristupima rješavanju i sprječavanju problema
  • Praktične studije analitičkih primjera
  • Praktični primjeri rješavanja problema

Kome je edukacija namijenjena?

Edukacija je namijenjena istraživačima i analitičarima koji već imaju iskustva s radom na HPLC i UPLC sustavima i žele obnoviti i nadograditi svoje znanje.

Što sudionici dobivaju?

Sudionici su nakon radionice upoznati s učinkovitim pristupima rješavanja problema na HPLC i UPLC sustavima, koje zatim primjenjuju u svakodnevnom radu te uklanjanjem pogrešaka doprinose većoj učinkovitosti laboratorija. Sudionici su sigurniji u radu i obraćaju pažnju na ključne čimbenike koji sprječavaju moguće poteškoće.

Trajanje: Edukacija traje 1 dan i sastoji se od teorijskog i praktičnog dijela.

Izvođači: Gordan Dinter, Tomaž Peršin

Prijave i informacije:
01 662 38 83
events@labtim.hr

Detalji

  • Datum: 11. studenoga
  • Cijena: €420

Lokacija